!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Алкоголь

Згубний вплив алкоголю та вся правда про нього

СтаттяДепутати знову хочуть підвищити ціни на пиво, горілку, сигарети

Депутати знову хочуть підвищити ціни на пиво, горілку, сигаретиЗ 1 січня 2015 року споживачі будуть змушені платити додатково 2% акцизу при роздрібній купівлі всіх підакцизних товарів - алкогольних і тютюнових виробів, пива та нафтопродуктів
Про це, як повідомляють «Коментарі», йдеться в законопроекті №4335а, поданому урядом. 
«Спочатку ми думали ввести 2% податку на продаж взагалі всіх товарів. В інших країнах є подібні податки - наприклад, у США (на рівні окремих штатів). Але згодом, вирішили поки обмежитися лише підакцизними товарами. Цей податок буде йти в місцеві бюджети. Ми очікуємо в сумі надходження від цього податку на рівні від 2 до 4 млрд грн на рік», - заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус на прес-конференції «Урядовий пакет комплексних змін до податкової системи України в рамках Концепції реформування податкової системи України».
При цьому міністр визнав наявність проблеми з тіньовим сектором ринку підакцизних товарів.
«Тіньовий ринок підакцизних товарів в Україні зараз становить від 20 до 30%. І з ним ми боремося. У розвинених країнах тіньовий ринок алкоголю і тютюну становить до 10%. І наше завдання зараз знизити українські показники нелегальної продукції до цієї цифри», - заявив Ігор Білоус.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяМутований черв'як нечутливий до алкоголю

Мутований черв'як нечутливий до алкоголюГрупа нейробіологів з техаського Університету змогла вивести мутувати версію хробака не реагує на алкоголь. За словами вчених це може дозволити створити ліки, які в майбутньому допомагатимуть людям боротися з симптомами алкогольного сп'яніння і алкоголізмом. 

Частина мутації полягала в модифікації БК каналу, розташованого в мембранах живих клітин. Зазвичай експерименти з цією частиною механізму клітин призводять до порушення інших функціях, контролюваних за допомогою БК каналів. Проте вченим, за їхніми ж словами, пощастило і функції управління активністю нейронів, кровоносними судинами і дихальними каналами при цьому не були порушені. 

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяВнаслідок п'яної сутички зникло населення цілого російського села.

Внаслідок п'яної сутички зникло населення цілого російського села.Ківерниково (Палехський район)
Ківерниково — село в Палехському районі Івановської області в Росії. Входить до складу Раменського сільського поселення.
Географія
Село розташоване на березі річки Матня та за 8 км від смт. Палех.
Історія
У радянські часи в Ківерниково налічувалось 20 дворів, а навколишні сільськогосподарські угіддя відносились до колгоспу імені Горбатова.

 

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяВ Артеку продавали алкоголь та цигарки

Кримські правоохоронці припинили незаконну торгівлю, зокрема й алкоголем та сигаретами, яку комерсанти влаштували на пляжі Міжнародного дитячого Центру "Артек".

"Вчора із залученням правоохоронних органів - міліції та податкової, прокурорські працівники навідалися на пляж "Гурівські камені". Ця прибережна зона належить до території МДЦ "Артек", втім, як виявилося, фактично її захопили комерсанти, які розвели там дуже бурхливу діяльність. Незважаючи на відсутність будь-яких дозвільних документів та необхідних ліцензій на підакцизні товари, підприємці зробили дитячий пляж "базарною площею", торгуючи тут, серед іншого, алкоголем і тютюном. Відчуваючи себе господарями території, торговці не пропускали людей до берега без сплати грошей в розмірі від 10 до 35 грн", - повідомляє в четвер прес-служба прокуратури Криму.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяКабмін ініціює нове подорожчання алкоголю і цигарок

Автори урядового законопроекту пояснюють, що нові ставки акцизного податку дозволять збільшити надходження до бюджету.

Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді збільшити ставки акцизного збору на пиво, вина та тютюнові вироби. Про це йдеться в урядовому законопроекті № 2442 від 1 липня 2013 року.

Документом передбачається, що ставку акцизу за літр 100%-го етилового спирту збільшать до 51,87 гривні до 49,49 гривні, ставку на пиво солодове - до 0,91 гривні за літр до 0,87 гривні, на кріплені вина - до 2,63 гривні за літр до 2,51 гривні, на тютюнову сировину - до 228,04 гривні за кг з 217,6 гривні, для цигарок із фільтром - до 181,51 гривні за 1 тис штук до 162,6 гривні.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяЗаконопроект про підвищення акцизів на пиво може розглядатися у ВР на цьому тижні

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак не виключає можливості, що законопроект про підвищення акцизів на пиво буде розглянутий парламентом на цьому тижні. Про це рибалка заявив сьогодні на брифінгу у ВР, передає кореспондент РБК Україна.

Так, на запитання журналістів, чи є ймовірність того, що парламентський комітет встигне підготувати даний законопроект до розгляду на цьому тижні, Рибак відповів: "Це питання, очевидно, узгоджується між фракціями і комітетами, він буде розглядатися і, я думаю, може знайти підтримку ВР. Це дуже важливе питання".

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяМіндоходів хоче прирівняти пиво до алкогольних напоїв і збільшити акциз у три рази

Міністерство доходів і зборів України пропонує прирівняти пиво до алкогольних напоїв і збільшити ставку акцизного податку на пиво в три рази. Про це йдеться в проекті закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо ставок акцизного податку на пиво", текст якого опублікований на офіційному сайті відомства.

Згідно із законом пропонується визначити, що пиво - напій, насичений діоксидом вуглецю, пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами з об'ємною часткою спирту від 0,5% до 8,5%.

Крім того, пропонується внести зміни в Податковий кодекс України, якими віднести пиво до алкогольної продукції і збільшити ставку акцизного податку на пиво в три рази з 0,81 грн за 1 літр до 2,43 за 1 літр.

Крім підвищення акцизу на пиво законопроект передбачає такі нововведення, як введення акцизного збору на безалкогольне пиво, необхідність наклеювання акцизної марки на пляшку пива і придбання ліцензій на виробництво і оптову торгівлю цим напоєм.

"Прийняття законопроекту за попередніми підрахунками Міндоходів дозволить додатково залучити до бюджету 1,7 млрд грн акцизного податку в розрахунку на рік, встановити дієвий контроль за рухом підакцизних товарів і поліпшити адміністрування акцизного податку з урахуванням прийняття Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) в електронній формі та запровадження Єдиного державного реєстру виробників пива", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяУкраїнцям обіцяють різке подорожчання пива

Українські пивні компанії оголосили, що їх продукція може подорожчати на 3 гривні за літр, а обсяг її випуску скоротиться на 25%.
Про це пише "Комерсант-Україна".
Як повідомляє видання, одна з найбільших українських компаній "САН ІнБев Україна" заявила, що у разі схвалення ініціативи про позапланове підвищення акцизу скоротить обсяг виробництва на 25%, а її продукція подорожчає в середньому на 3 гривень за літр.
Схожої думки дотримуються і в інших великих компаніях.
В "Carlsberg Україна" заявили, що можуть закрити один зі своїх заводів і звільнити 15% співробітників.
Представники "Оболоні" та "Ефес Україна" кажуть, що згодні з розрахунками ЗАТ "Укрпиво", яке раніше заявляло, що різке та економічно необгрунтоване підвищення збору призведе до 24-відсоткового падіння реального обсягу виробництва, а надходження від цієї ініціативи не перевищать 800 млн гривень, тобто будуть в три рази менше, ніж очікують її автори, пише видання.
Законопроект № 2876 із змінами до Податкового кодексу, який викликав таку реакцію ринку, був поданий групою депутатів на чолі з Тетяною Бахтєєвою (Партія регіонів).

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Стаття«А ЯК ЖЕ «КУЛЬТУРА» ПИТТЯ?»

Розмови про «помірні» дози і «культурне» винопиття — це пастка для простаків. Усі питущі, п’яниці та алкоголіки починали пити «культурно», а закінчували в психіатричних лікарнях або на кладовищі років так на 20 раніше призначеного терміну.

Спробуємо з наукових позицій розглянути це питання. По-перше, жоден із захисників «культурного пиття» не сказав, що це таке. Що розуміти під цим терміном? Як пов’язати ці несумісні, взаємовиключаючі поняття — алкоголь та культура?

Можливо, під терміном «культурного пиття» люди розуміють обстановку, в якій відбувається поглинання вина. Гарно сервірований стіл, чудова закуска, вишукано одягнені люди, і п’ють вони вищі сорти шампанського, лікеру чи коньяку. Це — «культура пиття»?

Як показують наукові дані, опубліковані ВООЗ, ще наприкінці ХХ століття на перше місце в світі вийшов так званий «менеджерівський алкоголізм», тобто алкоголізм ділових людей, відповідальних працівників.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяДЕМАГОГІЯ АЛКОГОЛЬНА

Що ж це таке ? Ось яке нам дають визначення …

Демагогія алкогольна (проалкогольна) — це спекуляція науковими фактами про алкоголь у відверто підлих чи корисливих цілях. Зазвичай вона супроводжується фальсифікацією подій з історії алкоголізації і тверезницьких рухів або перекрученим їх зображенням, оформляється зовні правдоподібною, але, по суті, майстерно підтасованою арґументацією. Удавана правдоподібність демагогічного словесного потоку часто дозволяє алкогольним програмістам досягати бажаних результатів, не проявляючи своїх справжніх намірів.

Алкогольна демагогія стала сильним і небезпечним засобом маніпулювання індивідуальною та масовою свідомістю. Зовнішня ознака демагогії — несправжній пафос, барвисте красномовство, апеляція до примітивних , нижчих інстинктів слухачів тощо.
Коли людина говорить про алкоголь неправду — це значить, що вона або якимось чином зацікавлена в тому, щоб люди пили, або просто є зале¬жною від алкоголю і всієї супутньої брехливої інформації, масштаби якої важко переоцінити.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Сторінки

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.