!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Духовний розвиток

СтаттяПереваги вегетаріанства

Переваги вегетаріанстваЇсти чи не їсти м'ясо? Ось у чому питання! Надалі це стає актуальнішим, оскільки даних стосовно позитивного впливу вегетаріанства на здоров'я людини та тривалість життя стає все більше.

У сучасному розумінні вегетаріанство - поняття збірне, зараз існує безліч його видів. Наприклад, лакто-вегетаріанці харчуються також молочними продуктами, ово-вегетаріанці допускають вживання яєць, вегани відносно суворі і не їдять продуктів тваринного походження крім меду, а фрутаріанці - харчуються виключно фруктами. Є ще сироїди, які їдять тільки сиру їжу. Схоже, що всі ці течії виникли нещодавно, хоча саме вегетаріанство старо як світ.

Багато хто з великих людей минулого були прихильниками вегетаріанства. Наприклад, Сократ, Платон, Овідій, Лев Толстой, Альберт Ейнштейн та інші. Для них принципи вегетаріанства були частиною душевних прагнень і милосердного погляду на життя. Наприклад, Леонардо Да Вінчі писав у своїх записках: «З ранніх років я уникав вживання м'яса. Я вірю в те, що настане час, коли люди, подібні до мене, будуть дивитися на вбивство тварин так, як вони дивляться на вбивство людини».

Звичайно, не всі вегетаріанці відмовляються від м'ясних продуктів виключно з моральних міркувань. Іноді до цього приходять у зв'язку з життєвою необхідністю або ж прагнуть зберегти красу, здоров'я та знайти довголіття. Незалежно від цілей, вегетаріанське харчування має позитивний вплив на здоров'я, що підтверджено багатьма великими дослідженнями.

За статистичними даними вегетаріанський спосіб життя допомагає людині продовжити життя і запобігти виникненню таких явищ як ожиріння, рак, атеросклероз і серцево-судинна патологія. Деякі етнічні групи, що не вживають продуктів тваринного походження, відрізняються чудовим здоров'ям.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяПовернення в дитинство…

ПОВЕРНЕННЯ В ДИТИНСТВО…Гучний сміх, інтерес в очах, мінливість у думках, спонтанні бажання, необдумані рішення ... Все це пережили дітки за 5 днів у дитячому таборі в Яремчі. Всього  лише 5 днів, та вони змiнили свій світогляд. Стали щасливішими і добрішими, більш люблячими і щирими…

Це була казка, створена для незабутніх вражень і емоцій, які можливо, хтось вперше у житті відчував.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяВплив порнографії на психіку

Порнографія — це досить процвітаючий бізнес, доходи, що приносять від порно індустрії, важко піддаються підрахуванню. По даними телекомпанії CBS, американці витрачають на так звані «дорослі розваги» (в тому числі, фільми і порносайти) до 10 мільярдів доларів на рік — за іншими даними, сума вдвічі більша.

В останні десятиліття порно в буквальному значенні слова увірвалося в наше життя зі сторінок друкованих видань, відеокасет, екранів моніторів і ТБ. Те, з якою агресивністю реклама порно сайтів вторгається навіть на сайти з цілком нешкідливою тематикою,  просто вражає. Використання порнографії (або «сексуально відвертих матеріалів») — явище глобальне і масове. За даними різних досліджень, цим займаються від 86 до 98% чоловіків і від 56 до 85% жінок.

Що пропонується порно індустрією? Це лише секс: багато сексу, всілякий секс, де завгодно і з ким завгодно. Порно фільми культивують секс між абсолютно незнайомими людьми, поволі підводячи до думки, що це цілком природно і головне отримати задоволення.

У результаті, порно культура ставить знак рівності між сексом, коханням та близькістю, зовсім спотворюючи зміст даних понять.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяВенеціанська комісія рекомендувала Україні не обмежувати права сексуальних меншин

Європейська комісія за демократію через право (Венеціанська комісія) дала Україні рекомендацію не приймати законопроекти про заборону пропаганди гомосексуалізму. Про це пише "Комерсант-Україна".

Комісія угледіла в них дискримінацію представників сексуальних меншин, а також нечіткість норм, що визначають порушення заборони.

Комісія проаналізувала законопроекти про заборону пропаганди гомосексуалізму, що зареєстровані в парламентах України, РФ і Молдови, і зробила висновок, що норми законопроектів не відповідають міжнародним стандартам прав людини: "В цілому здається, що метою цих заходів є не стільки просування традиційних цінностей, скільки утиск нетрадиційних".

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяДо 60% молодих українців розлучаються у перші роки шлюбу

В Україні залишається високим рівень розлучень серед молодих сімейних пар, а пік розлучень припадає на перші роки подружнього життя - від трьох місяців до півтора років.

Пік розлучень в українських сім'ях припадає на перші роки подружнього життя - від трьох місяців до півтора років. На молоді сім'ї припадає від 52% до 62% розлучень в країні. Основною причиною цього експерти вважають те, що багато пар виявляються не підготовленими до сімейного життя.

"Пік розлучень припадає на перші роки - від трьох місяців до півтора років, коли існує нерозуміння між чоловіком і жінкою, недовіра, нещирі відносини, труднощі, які виникають після одруження, фінансові труднощі", - повідомив директор департаменту сім'ї та дітей Міністерства соціальної політики України Руслан Колбаса.

"Провівши аналіз, ми бачимо, що основна підтримка повинна бути спрямована на формування іміджу сім'ї і на підготовку молодих людей, які вступають в подружнє життя, оскільки існує дуже багато викликів, до яких вони не готові - підкреслив він.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяПапа Римський знайшов гей-лобі у Ватикані

Папа Римський Франциск визнав наявність гей-лобі і сплеск корупції у Ватикані.

Про це стало відомо після Франциска зустрічі з представниками католицького духовенства Латинської Америки. Видання посилається на джерела, близькі до переговорів, пише BBC.

На думку Папи, необхідно обміркувати заходи у зв'язку з лобіюванням інтересів геїв в бюрократичних колах Ватикану.

Раніше представники Ватикану спростовували з'явилися в пресі інформацію про те, що священики-гомосексуалісти налагодили співпрацю, щоб захистити свої особисті інтереси, і що деяких з них нібито шантажували.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяДерждума прийняла закони про заборону гей-пропаганди та образу почуттів вірян

У вівторок, 11 червня, Держдума РФ прийняла в третьому, остаточному, читанні закон про штрафи за пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків серед неповнолітніх.

За його прийняття проголосували 436 депутатів, один утримався.
Закон вносить зміни до федерального закону Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров'ю та розвитку, й до окремих законодавчих актів Росії.
Відповідно до законопроекту, за "розповсюдження інформації, спрямованої на формування у неповнолітніх нетрадиційних сексуальних установок, привабливості нетрадиційних сексуальних стосунків, спотвореного уявлення про соціальну рівноцінність традиційних і нетрадиційних сексуальних стосунків або нав'язування інформації про нетрадиційні сексуальні стосунки, що викликають інтерес до таких стосунків" вводиться штраф для громадян до 4-5 тис. рублів.
Для посадових осіб ця сума виявиться більшою в 10 разів, а для юридичних - штраф може досягати 1 млн рублів. При цьому, як наголошується в документі, штрафи будуть збільшуватися, якщо в пропаганді задіяні ЗМІ або інтернет.
Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяНа ремонт Києво-Печерської Лаври виділено з держбюджету 27 мільйонів

Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра (чоловічий монастир) Української православної церкви 7 червня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Уютный дом» на ремонтно-будівельні роботи на території Києво-Печерської Лаври вартістю 27,00 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передає сайт «Наші гроші».

Техзавданням передбачені попередні наукові дослідження та розроблення науково-проектної документації: інженерного захисту, дослідження гідрогеологічного режиму в лабіринтах печер та на території Нижньої Лаври, розробка проекту реставрації «Братської лазні», а також оборонної стіни навколо Дальніх і Ближніх печер з реставрацією «Різдвяного» бастіону та благоустрій території.

Окрім того заплановані протиаварійні роботи з реконструкції зовнішніх інженерних мереж (водопроводу, каналізації, теплових та електромереж) тощо.

Роботи фінансують з держбюджету і мають завершити до кінця поточного року.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяІсламісти стратили сирійського підлітка за "богохульство"

У сирійському Алеппо ісламісти, які ведуть боротьбу проти режиму Башара Асада, стратили підлітка, звинувативши його в богохульстві, передає Agence France-Presse з посиланням на правозахисну організацію Syrian Observatory for Human Rights.

15-річний Мохаммад Катта був застрелений з автомата на очах у своїх батьків і місцевих жителів.

До цього, зазначає Reuters, підліток заявив, що не стане віруючим, "навіть якщо пророк Мухаммад спуститься з небес на землю".

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяЯнукович схвалив заборону на перебування дітей у нічних клубах

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №243-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування в нічний час». Про це ForUm'у повідомили в прес-службі Глави держави.

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів (про перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час) 16 травня.

Відповідно до закону, дітям у віці до 16 років з 22.00 до 6.00 забороняється перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та установах громадського харчування, якщо їх не супроводжує хоча б один з батьків або інший законний представник дитини.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Сторінки

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.