!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Екологія

Статті які відносяться до збереження екології та природи в цілому

СтаттяГлобальне виснаження дикої природи пов'язане з дитячим рабством

Дитяча праця часто використовується у рибальстві. Бронг-Ахафо, Гана

Як показало нове дослідження, глобальне виснаження дикої природи пов'язане зі збільшенням торгівлі людьми та дитячим рабством. На думку екологів, через брак диких тварин в багатьох країнах світу зросла потреба у дешевій робочій силі для промислу. Щоб заповнити цю потребу, часто використовуються діти, особливо в рибній промисловості. Виснаження видів також сприяє поширенню тероризму та дестабілізації регіонів.

За даними дослідження, промисел диких тварин на морі та суші оцінюється в $400 млрд. на рік і підтримує життєдіяльність 15% світового населення. Як стверджують автори дослідження, швидке виснаження видів збільшує потребу у рабській праці. Через глобальний спад у рибальстві суднам доводиться шукати свій улов все далі і у все більш жорстких умовах. В Азії жителів Бірми, Камбоджі й Таїланду все частіше продають на рибальські човни, після чого протягом багатьох років вони живуть у морі, без платні та працюючи 18-20 годин на день.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

Стаття50 способів врятувати СВІТ

50 способів врятувати світПоки вчені б'ються над вирішенням проблеми глобального потепління, яке відбувається з-за високого вмісту вуглекислого газу в атмосфері, кожен житель Землі може сам поліпшити екологічну обстановку. Ми постійно здійснюємо якісь звичні, повсякденні дії, абсолютно не замислюючись, машинально, автоматично. З головою занурені в щоденні турботи, ми часто не помічаємо того, як ми могли б, не особливо напружуючись, поліпшити якість не тільки власного життя, але і вплинути на глобальну ситуацію на планеті. Це елементарні дії в побуті, однак якщо люди звикнуть виконувати їх спільно, екології від цього буде значна користь. 
1. Перестати пити воду з пляшок. Українці щороку використовують 2 мільйони тонн пластику, щоб розливати воду в пляшки. Лише близько 5% пляшок використовуються повторно, в основному ж вони відправляються на звалища, де для їх розкладання потрібно близько 400 років. Крім того, літр води важить кілограм. Залишається тільки уявляти, скільки палива використовується для доставки води від джерел у Карпатах або Альпах. Вода у бутлях лише не набагато краща (дружня по відношенню до природи).Якщо Ви не задоволені якістю водпроводной води, то для поліпшення якості води краще скористатися фільтром. 
2. Слідкувати за використанням води.Відмінний стимул для економії (і води, і грошей) - лічильник води. Якщо людина зазвичай чистить зуби три хвилини, на цей час можна закрити кран, і заощадити майже 19 літрів води. До речі, це більше, ніж деякі жителі Кенії використовують за день. 

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяЕкоМапа України

Вкажіть екологічну проблему свого регіону на “ЕкоМапі”

Ми усі бажаємо дихати чистим повітрям, бачити навколо себе квіти та зелені дерева, прозору воду у водоймах. Але часто можна побачити, як ставок біля вашого будинку починає пересихати чи замулюватись, або мальовничий яр перетворюється на звалище. І ви думаєте, як добре було б розповісти про це усім небайдужім, підключити до вирішення проблеми однодумців з інших куточків України. 

Цього року Всесвітній фонд природи в Україні (WWF) створив на основі Карт Google спеціальну “ЕкоМапу” http://www.ecomap.org, де будь-яка людина може вказати на екологічну проблему свого регіону та вирішити її разом з усією Україною.

ЕкоМапа

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяЖителі Яремче самі просили місцеві влади відключити мобільний зв'язок

ЯремчеМіська рада міста Яремче, що на Івано - Франківщині, прийняв рішення про заборону мобільного зв'язку в межах міста. Таке рішення було прийнято через численні звернення громадян і скарг на проблеми зі здоров'ям. Зокрема жителів міста бентежила вишка мобільного оператора "Київстар", яка перебувала в самому центрі міста біля місцевої лікарні - зараз її демонтували у зв'язку з наказом міської ради.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяПереваги вегетаріанства

Переваги вегетаріанстваЇсти чи не їсти м'ясо? Ось у чому питання! Надалі це стає актуальнішим, оскільки даних стосовно позитивного впливу вегетаріанства на здоров'я людини та тривалість життя стає все більше.

У сучасному розумінні вегетаріанство - поняття збірне, зараз існує безліч його видів. Наприклад, лакто-вегетаріанці харчуються також молочними продуктами, ово-вегетаріанці допускають вживання яєць, вегани відносно суворі і не їдять продуктів тваринного походження крім меду, а фрутаріанці - харчуються виключно фруктами. Є ще сироїди, які їдять тільки сиру їжу. Схоже, що всі ці течії виникли нещодавно, хоча саме вегетаріанство старо як світ.

Багато хто з великих людей минулого були прихильниками вегетаріанства. Наприклад, Сократ, Платон, Овідій, Лев Толстой, Альберт Ейнштейн та інші. Для них принципи вегетаріанства були частиною душевних прагнень і милосердного погляду на життя. Наприклад, Леонардо Да Вінчі писав у своїх записках: «З ранніх років я уникав вживання м'яса. Я вірю в те, що настане час, коли люди, подібні до мене, будуть дивитися на вбивство тварин так, як вони дивляться на вбивство людини».

Звичайно, не всі вегетаріанці відмовляються від м'ясних продуктів виключно з моральних міркувань. Іноді до цього приходять у зв'язку з життєвою необхідністю або ж прагнуть зберегти красу, здоров'я та знайти довголіття. Незалежно від цілей, вегетаріанське харчування має позитивний вплив на здоров'я, що підтверджено багатьма великими дослідженнями.

За статистичними даними вегетаріанський спосіб життя допомагає людині продовжити життя і запобігти виникненню таких явищ як ожиріння, рак, атеросклероз і серцево-судинна патологія. Деякі етнічні групи, що не вживають продуктів тваринного походження, відрізняються чудовим здоров'ям.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяБатареї з деревини можуть стати альтернативою для накопичення великої кількості енергії

Енергія з дерева - в недалекому майбутньому цей вираз може придбати дещо інший сенс, оскільки вже ведуться роботи зі створення акумуляторів використовують деревину.

Перевага дерева полягає в тому, що воно м'яке, але при цьому міцне, еластичне, і вміє утримувати всередині рідкий елетроліт. Це дозволяє використовувати дуже тонкий шар деревини, покритий зовні таким же тонким шаром захисної плівки, в якості оболонки батареї. Йдеться про вкрай невеликих величинах. Товщина деревного шару в тисячі разів менше товщини паперу.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяЗемлян стане більше, українців — менше

До 2025 року чисельність населення Землі складе 8,1 млрд. чоловік, а до 2050 року зросте до 9,6 млрд. Такі дані оприлюднені у звіті ООН про перспективи народонаселення.

Зараз у світі проживає 7,2 млрд. людей. Стабільно зростає кількість населення на Африканському континенті, і до 2050 року воно збільшиться майже в два рази, прогнозують експерти. Чисельність населення багатих країн фактично не зміниться. А кількість населення України, Росії, Білорусі, Болгарії, Куби та Румунії, за оцінками ООН, до 2050 року зменшиться на 15%.

Також за прогнозами експертів, Китай перестане бути самою населеною країною світу і поступиться лідерством Індії.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяУкраїна опустилася в рейтингу миролюбності-2013 до 111-го місця (фото, відео)

Україна опустилася в рейтингу миролюбності 2013 р. на 23 позиції - до 111-го місця зі 162. Про це йдеться в опублікованому сьогодні, 11 червня, Глобальному індексі миролюбності Global Peace Index (GPI) міжнародної організації Vision of Humanity

"Шість показників України у GPI погіршилися, і країна опустилася на 111 місце. Злочинність піднялася на більш високий рівень... зростає занепокоєння щодо кіберзлочинності, розширюваної корупції та вибіркового правосуддя. Укладачі шкали політичного терору знизили оцінку України до "3" - "наявність великої кількості політичних ув'язнених", - наголошується в рейтингу.

Крім того, відзначається зниження стабільності політичної ситуації і невелике збільшення військових витрат.

Зокрема, рівень конфліктності України оцінили у 2,5 бали із п'яти, рівень безпеки всередині держави - у 3 бали із п'яти, а рівень мілітаризації - у 2,3 бали із п'яти.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяДень ЗЕМЛІ

День ЗЕМЛІАдміністрація сайту ТДС.com вітає всіх з Днем Землі!

Перша «одноразова» акція цього дня пройшла 1970 року в США. Її успіх окрилив організаторів, і з того часу святкування стало регулярним.

Відомий американський політик і активіст сенатор Гайлорд Нельсон створив групу зі студентів під керівництвом Денніса Хайеса (студента Гарварду). Оскільки це був час активних студентських рухів, ініціатива привернула до себе багато уваги.

Попри те, що сенатор і його «штаб» не мали ні часу, ні ресурсів для організації справді масових заходів, вони відбувалися (як, наприклад, 20-мільйонна демонстрація і приєднання до проекту сотень шкіл). Як казав Г.Нельсон, «День Землі організовував себе сам».

1971 року, завдяки успіху першого Дня, сенатор Нельсон проголосив «Тиждень Землі» (3-й тиждень квітня) як щорічну подію, яка стала дуже популярною серед населення США.

На хвилі громадської та політичної активності, пробудженої Днем Землі, у США було прийнято багато законів і актів, що стосуються охорони довкілля (наприклад, Акт про чисте повітря).

У більшості країн політики ігнорують День Землі.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяГодина Землі 2013

Година, що об’єднує світ, для боротьби з глобальною зміною клімату

У суботу, 23 березня о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність спільніх дій для протидії зміні клімату.

Сміливо, просто та легко, Година Землі 2013 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі. 
Цього року  "Година Землі" - це більше, ніж година! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою!

Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло.

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 та 2010 Україна, разом зі 126 іншими країнами світу, також долучилася до всесвітньої акції Година Землі!

Чому саме Ви маєте приєднатися до Години Землі? 

Просто тому, що саме від Вас залежить майбутнє Планети! Година Землі - це набагато більше, ніж вимкнути світло на одну годину один раз на рік.
Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього Планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків! Година Землі - це Ваші прості щоденні дії - виключати за собою світло і воду, переробляти папір, їздити на велосипеді та багато чого іншого! А як Ви вийдете за межі години заради Планети?

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.