!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Фізкультура та спорт

Статті на тему заняття фізкультурою та спорт, змагання по спорту

СтаттяУкраїнський дует виборов "срібло" у фіналі Кубка світу з п'ятиборства

У російському Нижньому Новгороді завершився фінальний етап Кубка світу з сучасного п'ятиборства, де українці Вікторія Терещук і Павло Тимошенко посіли друге місце.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, українці досить рівно пройшли всю змагальну дистанцію, жодного разу не опустившись у проміжній турнірній таблиці нижче п'ятого місця. Перед заключним видом програми дует Тимошенко-Терещук займав п'яте місце. Але в стрільбі і кросі українці були трохи більш влучними і швидкими ніж представники Південної Кореї та Німеччини, а беззастережного лідера команду Росії судді дискваліфікували за порушення правил.

Перше місце в міксті зайняв латвійський дует Олена Рублевська - Денис Черковскіс, третіми фінішували німці Дженні Кольман і Олександр Нобіс.