!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Культура

СтаттяСьогодні День пам'яті Віктора Цоя

Сьогодні, 15 серпня, в День пам'яті Віктора Цоя в Києві відкриють стіну, яка стане традиційним місцем паломництва шанувальників культового рок-музиканта, поета, актора, художника, засновника та лідера групи «Кіно».

У цей день підтримати акцію прийдуть відомі українські музиканти, спортсмени, представники світу моди і кіно, політики, адже шанувальники групи "Кіно" не мають вікових чи соціальних обмежень.

Стіну відкриють концертом українських музикантів. У програмі: Даша Суворова, Джанго, O.Torvald, Riffmaster, Bahroma, Dиверсанти, Десь Там Сам, Велика Перерва.

Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяМинуло 100 років із дня смерті Лесі Українки

1 серпня 1913 року на грузинському курорті Сурамі у віці 42 роки пішла з життя українська письменниця Леся Українка. Причиною її ранньої смерті був кістковий туберкульоз і невиліковна хвороба нирок. Незважаючи на важку хворобу, поетеса не переставала творити.

Останні роки життя Лариси Косач-Квітки минули в подорожах на лікування до Єгипту й на Кавказ. Разом із чоловіком, Климентієм Квіткою, вона працювала над зібранням фольклору, інтенсивно опрацьовувала власні драми. На звістку про важкий стан Лариси Петрівни в Грузію приїхала її мати, якій письменниця диктувала проекти своєї так і ненаписаної драми «На берегах Александрії».

Основна тема творів Лесі Українки – образ ідеальної землі, земного раю, який називається «Україною». Феномен таланту Лесі Українки полягав у тому, що вона одночасно плідно працювала в різних літературних жанрах.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяСуржик пропонують зробити державною мовою

Щоб вирішити мовну проблему в Україні, потрібно вибрати мову, якою говорить більшість населення - суржик - і зробити її державною.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив депутат Партії регіонів Олег Царьов.

"По-перше, моя точка зору, що Україна - батьківщина двох мов. Звідси пішла і російська, і українська. Наша українська в Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій областях в сільських населених пунктах більше схожа на російську, ніж на українську", - сказав він.

"Взагалі було б правильно для того, щоб піти від мовної проблеми в Україні, вибрати мову, якою говорить більшість населення і зробити її державною. В Україні це суржик. І два діалекти (російська та українська) від суржика затвердити теж на державному рівні" , - додав депутат.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяЮНЕСКО відібрало два українських об'єкти, які можуть увійти до списку всесвітньої спадщини

ЮНЕСКО відібрало два українських об'єкти, які можуть увійти до списку всесвітньої спадщини. Про це повідомляє "Комерсант-Україна".

Перший з них включає вісім дерев'яних церков Західної України, другий - древнє місто Херсонес Таврійський і його хори (земельні наділи громадян Херсонеса) в Севастополі. Голосування з цього питання відбудеться на 37-й сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка пройде в Камбоджі з 16 по 27 червня 2013 р. Всього на сесії список всесвітньої спадщини може бути збільшений на 32 об'єкти.

араз із 962 об'єктів всесвітньої спадщини п'ять знаходяться в Україні. Це історичний центр Львова, геодезична дуга Струве, букові ліси Карпат, Резиденція митрополитів православної церкви Буковини і Далмації, Софія Київська та Києво-Печерська лавра.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.