!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Наука та техніка

СтаттяМутований черв'як нечутливий до алкоголю

Мутований черв'як нечутливий до алкоголюГрупа нейробіологів з техаського Університету змогла вивести мутувати версію хробака не реагує на алкоголь. За словами вчених це може дозволити створити ліки, які в майбутньому допомагатимуть людям боротися з симптомами алкогольного сп'яніння і алкоголізмом. 

Частина мутації полягала в модифікації БК каналу, розташованого в мембранах живих клітин. Зазвичай експерименти з цією частиною механізму клітин призводять до порушення інших функціях, контролюваних за допомогою БК каналів. Проте вченим, за їхніми ж словами, пощастило і функції управління активністю нейронів, кровоносними судинами і дихальними каналами при цьому не були порушені. 

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяВ Україні можуть заборонити продаж ПЗ і техніки без української локалізації

Як повідомляє AIN.UA , група депутатів з ВО « Свобода » зареєструвала у ВРУ законопроект , який пропонує заборонити торгівлю в Україні програмним забезпеченням і технікою , якщо їх інтерфейси не мають української локалізації . Передбачається , що норми законопроекту стосуються всієї техніки , в тому числі , комп’ютерної та побутової , а також продаються в Україні програм.

Як вважають депутати , відсутність перекладу може бути небезпечним , оскільки значна частина такої продукції містить попередження з техніки безпеки , які користувач може не зрозуміти. Зареєстрований законопроект пропонує внести до законодавства про захист прав споживачів такі статті:

Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяВчені розробили онлайн-карту народжуваності і смертності в світі

Математик Бред Ліон розробив візуальну карту світу, на якій в режимі онлайн з'являється інформація про народжуваність і смертність у всіх країнах, передає ТСН.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяNSA використовувала програму XKeyscore для відстеження інтернет-активності користувачів

Документи NSA (National Security Agency - Агентство національної безпеки США), передані Едвардом Сноуденом (Edward Snowden) газеті The Guardian, викривають систему, яка дозволяє аналітикам відстежувати практично будь-яку активність звичайних користувачів в мережі інтернет.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяУкраїнські чиновники вирішили налякати Google штрафом в 8,5 тисяч гривень

Google.comДержавна служба захисту персональних даних перевіряє інформацію про незаконне використання компанією Google персональних даних українців – повідомив сьогодні заступник голови держслужби по захисту персональних даних Володимир Козак.

Прецедентом для додаткової перевірки сервісів Google стало звернення громадянина України, який висловив стурбованість тим, що його персональні дані можуть бути використані державними службами США без його відома.

На даний момент в компанію Google спрямований припис з проханням усунути зауваження, сформульовані держслужбою захисту персональних даних.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяБатареї з деревини можуть стати альтернативою для накопичення великої кількості енергії

Енергія з дерева - в недалекому майбутньому цей вираз може придбати дещо інший сенс, оскільки вже ведуться роботи зі створення акумуляторів використовують деревину.

Перевага дерева полягає в тому, що воно м'яке, але при цьому міцне, еластичне, і вміє утримувати всередині рідкий елетроліт. Це дозволяє використовувати дуже тонкий шар деревини, покритий зовні таким же тонким шаром захисної плівки, в якості оболонки батареї. Йдеться про вкрай невеликих величинах. Товщина деревного шару в тисячі разів менше товщини паперу.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяApple визнали винною у завищенні цін на електронні книги

Американська Apple Inc. визнана винною у змові з американськими видавцями з метою завищення цін на електронні книги.

Як повідомляє агентство Bloomberg, згідно з рішенням судді Федерального окружного суду Нью-Йорка Деніз Коут, Apple порушила антимонопольне законодавство, ставши центральним учасником схеми.

Позов проти Apple і п'яти найбільших американських видавництв - Macmillan, Simon&Schuster, Hachette Book Group, Penguin Publishers і HarperCollins - був поданий Мін'юстом США у минулому році. Пізніше видавництва домовилися з Мін'юстом про врегулювання цієї справи.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяApple строит 20-Мегаватную солнечную электростанцию в Неваде

apple сонячні бутареїКомпания Apple, которую буквально несколько лет назад терроризировал Green Peace за низкие показатели экологичности, все активнее переходит к использованию возобновляемых "зеленых" источников энергии. Вдобавок к двум солнечным электростанциям, строительство которых уже началось в Северной Каролине, Apple хочет возвести аналогичный комплекс в штате Невада.

Мощность нового сооружения также должна составлять 20 Мегаватт, однако в отличие от станций в Северной Каролине, новая плантация будет использовать не только сами фотоэлементы, но и специальные зеркала, фокусирующие солнечную энергию на собирающих элементах. С помощью новой технологии мощность светового потока, попадающего на панель, можно увеличивать вплоть до 7 раз. В то же время, уже из предварительных характеристик электростанции можно сказать, что она не будет в 7 раз эффективнее станций в Северной Каролине, поскольку площади обоих сооружений очень близки друг к другу.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяГолосовий пошук Google навчився розуміти українську мову

Голосовий пошук гуглГолосовим пошуком Google для Android-пристроїв відтепер можна користуватися, віддаючи команди українською мовою. Окрім цього, голосовий пошук доступний для мобільних карт Google і навігації.

Google запустила голосовий пошук українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android.

"Тепер користувачі в Україні отримують можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською і швидко та легко отримувати результати пошуку", - йдеться у повідомленні у блозі компанії.

Також, зазначають у Google, голосовий пошук доступний для мобільних Карт Google і навігації, що значно спростить водіям пошук правильного шляху під час руху.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.