!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

СтаттяМутований черв'як нечутливий до алкоголю

Мутований черв'як нечутливий до алкоголю

Група нейробіологів з техаського Університету змогла вивести мутувати версію хробака не реагує на алкоголь. За словами вчених це може дозволити створити ліки, які в майбутньому допомагатимуть людям боротися з симптомами алкогольного сп'яніння і алкоголізмом. 

Частина мутації полягала в модифікації БК каналу, розташованого в мембранах живих клітин. Зазвичай експерименти з цією частиною механізму клітин призводять до порушення інших функціях, контролюваних за допомогою БК каналів. Проте вченим, за їхніми ж словами, пощастило і функції управління активністю нейронів, кровоносними судинами і дихальними каналами при цьому не були порушені.

Якщо ефект черв'яків перенести на людину, то це буде рівносильно можливості споживання алкоголю без сп'яніння. Водночас, відсутність зворотного зв'язку може стати причиною сильної інтоксикації, так що подібний препарат необхідно приймати з обережністю. Втім, головна мета дослідження полягає в зовсім іншому. У пошуку потенційного ліки для лікування проблем пов'язаних з використанням алкоголю, наприклад абстинентного синдрому.

Висновок:

Наша наука ніяк не хоче сприйняти, що алкоголь - це наркотична отрута. Такі винаходу, можливо, спонсоруються алкогольними компаніями так як реального рішення щодо боротьби з алкоголем - немає. Потрібно розуміти, що алкоголь - це отрута і будь-яка доза алкоголю шкідлива.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.