!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

СтаттяВ Артеку продавали алкоголь та цигарки

Кримські правоохоронці припинили незаконну торгівлю, зокрема й алкоголем та сигаретами, яку комерсанти влаштували на пляжі Міжнародного дитячого Центру "Артек".

"Вчора із залученням правоохоронних органів - міліції та податкової, прокурорські працівники навідалися на пляж "Гурівські камені". Ця прибережна зона належить до території МДЦ "Артек", втім, як виявилося, фактично її захопили комерсанти, які розвели там дуже бурхливу діяльність. Незважаючи на відсутність будь-яких дозвільних документів та необхідних ліцензій на підакцизні товари, підприємці зробили дитячий пляж "базарною площею", торгуючи тут, серед іншого, алкоголем і тютюном. Відчуваючи себе господарями території, торговці не пропускали людей до берега без сплати грошей в розмірі від 10 до 35 грн", - повідомляє в четвер прес-служба прокуратури Криму.

Правоохоронці припинили незаконну діяльність. Алкогольні та тютюнові вироби на суму 10 тис. грн. були вилучені. Стосовно порушників складено адміністративні протоколи. Триває прибирання незаконно встановлених торговельних об'єктів з узбережжя.

"Прокуратурою Ялти внесено подання до МДЦ "Артек" і Гурзуфської селищної ради з вимогою притягнути винних посадовців до відповідальності, оскільки за їхньої бездіяльності була розгорнута незаконна діяльність на території, призначеної для оздоровлення дітей", - зазначили в прес-службі.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.