!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

СтаттяГолосовий пошук Google навчився розуміти українську мову

Голосовий пошук гуглГолосовим пошуком Google для Android-пристроїв відтепер можна користуватися, віддаючи команди українською мовою. Окрім цього, голосовий пошук доступний для мобільних карт Google і навігації.

Google запустила голосовий пошук українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android.

"Тепер користувачі в Україні отримують можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською і швидко та легко отримувати результати пошуку", - йдеться у повідомленні у блозі компанії.

Також, зазначають у Google, голосовий пошук доступний для мобільних Карт Google і навігації, що значно спростить водіям пошук правильного шляху під час руху.

Одночасно у компанії повідомили, що працювали над створенням голосового пошуку українською досить важко: "Ми зіткнулися з деякими проблемами, наприклад, особливостями вимови к різних регіонах, словами, які мають різні значення тощо".

Для роботи з голосовим пошуком потрібно мати телефон з Android версії не нижче 2.2. На віджеті пошуку Google має бути значок мікрофона, натиснувши на який, можна використовувати голосовий пошук. В іншому випадку буде потрібно встановити програму, завантаживши її з Google Play. Слід звернути увагу на те, що одночасно можна говорити тільки однією мовою, а для зміни мови пошуку буде потрібно змінити налаштування мови.

 

Нещодавно компанія вбудувала у браузер Chrome функцію розмовного пошуку. Функція доступна у Chrome 27 - найновішій на сьогоднішній день версії браузера.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.