!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

СтаттяУкраїнки виграли чемпіонат світу з фехтування

У фінальному поєдинку проти Росії все вирішив один точний випад олімпійської чемпіонки Ольги Харлан.

Збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Галини Пундик, Аліни Комащук та Олени Вороніної виграла золоті медалі чемпіонату світу, перемігши у фіналі збірну Росії з рахунком 45:44.

Фінал розпочався з несподіваної поразки новоспеченої чемпіонки світу в індивідуальній першості Ольги Харлан, яка з рахунком 1:5 поступилася Юлії Гавриловій. У наступному бою з Катериною Дяченко українка Вороніна змогла скоротити розрив до одного удару - 9:10. Далі команди йшли удар в удар, проте в п'ятому бою Харлан знову дозволила вирватися росіянкам вперед, програвши Яні Ягорян 1:6. Як не намагалися Комащук та Вороніна скоротити розрив у рахунку, але на останній бій з Дьяченко Харлан виходила програючи п'ять ударів - 35:45. Але на фінальному помості Харлан наздоганяла Дьяченко і рахунок бою став 41:42. Після цього російська спортсменка спочатку викликала лікаря на доріжку, а потім попросила замінити її на Діну Галіакбарову через травму ноги. Після цієї заміни Харлан завдала поспіль три удари - 44:42. Але Галіакбарова зрівняла сет і все вирішив один точний випад Харлан, який приніс нашій команді звання найсильніших спортсменок планети.

Зазначимо, що у фіналі чемпіонату світу українки зустрічалися з росіянками четвертий рік поспіль, однак, незважаючи на численні перемоги над цією командою на етапах Кубків світу та чемпіонатах Європи, здобути перемогу у "золотому матчі" світового форуму над Росією їм вдалося вперше.

Нагадаємо, раніше на чемпіонаті світу в Будапешті Ольга Харлан виграла золоту медаль в індивідуальних змаганнях шаблісток, рапірист Ростислав Герцик став бронзовим призером турніру, а чоловіча команда шпажистів завоювала срібні нагороди.