!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

СтаттяДепутати знову хочуть підвищити ціни на пиво, горілку, сигарети

Депутати знову хочуть підвищити ціни на пиво, горілку, сигаретиЗ 1 січня 2015 року споживачі будуть змушені платити додатково 2% акцизу при роздрібній купівлі всіх підакцизних товарів - алкогольних і тютюнових виробів, пива та нафтопродуктів
Про це, як повідомляють «Коментарі», йдеться в законопроекті №4335а, поданому урядом. 
«Спочатку ми думали ввести 2% податку на продаж взагалі всіх товарів. В інших країнах є подібні податки - наприклад, у США (на рівні окремих штатів). Але згодом, вирішили поки обмежитися лише підакцизними товарами. Цей податок буде йти в місцеві бюджети. Ми очікуємо в сумі надходження від цього податку на рівні від 2 до 4 млрд грн на рік», - заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус на прес-конференції «Урядовий пакет комплексних змін до податкової системи України в рамках Концепції реформування податкової системи України».
При цьому міністр визнав наявність проблеми з тіньовим сектором ринку підакцизних товарів.
«Тіньовий ринок підакцизних товарів в Україні зараз становить від 20 до 30%. І з ним ми боремося. У розвинених країнах тіньовий ринок алкоголю і тютюну становить до 10%. І наше завдання зараз знизити українські показники нелегальної продукції до цієї цифри», - заявив Ігор Білоус.
У той же час у профільних асоціаціях виробників підакцизних товарів вже заявили, що вони «шоковані» даним законопроектом.
«Я здивований і ошелешений цим законопроектом. Не так давно, коли вкотре порушувалося питання про нове підвищення акцизу, міністр фінансів Олександр Шлапак чітко заявив: панове, позитивного сумарного ефекту від цього не буде. Міністр фінансів сказав, що більше не можна тиснути підакцизні галузі. Бюджет за сумою всіх відрахувань тільки втрачає. За I півріччя 2014 р. у пивоварів 13,1% падіння. Підприємства стоять на межі закриття, у несезон завантаження виробничих потужностей становить 40%. Є приклад сусідньої Росії, де так само безвідповідально «балувалися» з акцизом, і закрили вже 9 підприємств», - нагадав виконавчих директор Асоціації «Укрпиво» Ігор Товкач.

Як завжди пивні лобісти розказують що вони на межі банкрутства та давайте будемо вбивати наш народ далі. Ми всі прекрасног розуміємо що "Укрпиво" не може сказати інакше так як це їхній заробіток.

Будьте свідомі! Алкоголь отрута і на нас просто заробляють гроші! Кількість реклами пива доказує, що вони на підйомі. 

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.