!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

СтаттяТверезість - норма життя

Тверезість - норма життя   Сьогодні в суспільстві забули значення слова тверезість і лише деякі люди знають, що це . Така ситуація спричинена колосальною пропагандою алкоголю, тютюну та інших наркотиків. Наша молодь починаючи з дванадцяти років, а дехто навіть і раніше , тоне в ріках алкогольних коктейлів та іншої алкогольної отрути. Діти не завжди є в стані тверезості так як батьки постійно їх мотивують до вживання цієї отрути та навіть інколи самі її пропонують. 
   Так що ж таке «тверезість»? Тверезість — це природний, єдино розумний стан особистості, сім'ї, суспільства — повна свобода від запрограмованості на вживання алкоголю, тютюну та інших наркотиків.
   Тобто, це те з чим ми народилися і чого нас позбавили продавці та виробники отрути які зазвичай не є громадянами нашої держави. Адже більшість алкогольних та тютюнових організацій, корпорацій є власністю закордонних компаній. Це свідчить про те, що вони тут лише заробляють кошти на нашому здоров'ї та нашому майбутньому.
   Є люди, що розуміють цю ситуацію та стараються її якось змінити. Деякі працюють на одинці, деякі об’єднуються в організації, громадські рухи чи просто групу однодумців. Одною з таких організацій є громадський рух «Твереза Україна». 
   Всеукраїнський рух «Твереза Україна» — це об'єднання людей та громадських організацій, які усвідомлюють критичний стан нашого наркотизованого суспільства і працюють заради утвердження і збереження тверезого способу життя.
   Тобто, якщо матимеш бажання знайти однодумців, поділитись своїми ідеями чи долучитись до тверезницьких проектів, то це можна легко зробити звернувшись до координаторів цього руху в своєму регіоні . 
   «Тверезість – норма життя» означає бути тверезим та розуміти ситуацію яка склалася на теренах нашої батьківщини та у братів слов'ян. Жити тверезо та навчати своїх дітей, що є їжа а що отрута.
Сьогодні кількість людей які обрали тверезість за норму життя стає все більше і прийде час коли вживати алкоголь буде соромно та не модно. Жити тверезо – це бачити світ іншими очима, фарби яскравіші, звуки мелодійніші, життя стає цікавим і просто хочеться жити.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.