!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

СтаттяУкраїнцям можуть заборонити курити на терасах кафе

Шкода курінняКурцям в Україні хочуть заборонити палити на літніх терасах кафе і на територіях підприємств, аеропортів та готелів.

 З такою ініціативою виступив позафракційний депутат Валерій Мошенський, пишуть Вести.

Зокрема, автор нового законопроекту пропонує заборонити палити в приміщеннях, тимчасових спорудах, на терасах, майданчиках і на інших територіях закладів ресторанного господарства (раніше заборонялося палити лише в приміщенні кафе і ресторанів), а також на територіях культурно-розважальних закладів, органів влади, підприємств, готелів, гуртожитків, аеропортів і вокзалів. Крім того, депутат пропонує штрафувати за куріння в недозволених місцях та за надання можливості такого паління на суму від 1 тис. до 10 тис.

На думку Мошенського, нові норми в антитютюновий закон дозволять відновити порушені права некурців, зняти соціальну напругу в суспільстві, створити сприятливі умови життя та дозвілля нелюбителів покурити.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.