!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Свобода

СтаттяNSA використовувала програму XKeyscore для відстеження інтернет-активності користувачів

Документи NSA (National Security Agency - Агентство національної безпеки США), передані Едвардом Сноуденом (Edward Snowden) газеті The Guardian, викривають систему, яка дозволяє аналітикам відстежувати практично будь-яку активність звичайних користувачів в мережі інтернет.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяУкраїнські чиновники вирішили налякати Google штрафом в 8,5 тисяч гривень

Google.comДержавна служба захисту персональних даних перевіряє інформацію про незаконне використання компанією Google персональних даних українців – повідомив сьогодні заступник голови держслужби по захисту персональних даних Володимир Козак.

Прецедентом для додаткової перевірки сервісів Google стало звернення громадянина України, який висловив стурбованість тим, що його персональні дані можуть бути використані державними службами США без його відома.

На даний момент в компанію Google спрямований припис з проханням усунути зауваження, сформульовані держслужбою захисту персональних даних.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяАмериканські спецслужби стежили за дзвінками росіян - ЗМІ

Агентство національної безпеки США (АНБ) стежило за дзвінками росіян, а також за їх спілкуванням в інтернеті.

Про це пише бразильська газета O globo, в розпорядженні якої опинилися документи американської влади, передані колишнім співробітником американських спецслужб Едвардом Сноуденом.

Про масштаби, а також про інші подробиці стеження за росіянами в статті нічого не йдеться. Розслідування газети в основному присвячено діяльності АНБ на території Бразилії, і Росія там згадується непрямо. "Бразилія також, як і Росія, Китай, Іран і Пакистан, стала мішенню для спецслужб США, що стежили за переговорами і інтернет-листуванням", - написала газета, яку цитує Lenta.ru.

Стосовно Бразилії, то, за даними газети, АНБ отримала доступ до особистих даних користувачів завдяки співробітництву з місцевими інтернет-провайдерами і операторами стільникового зв'язку. Яким чином американці стежили за росіянами, не уточнюється.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

СтаттяСБУ може прослухати будь кого!

Українські спецслужби прослуховують українських громадян, якщо такі громадяни викликали інтерес у спецслужб. Про це заявив генерал-лейтенант Служби безпеки України (СБУ) Олександр Скіпальський на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Запам'ятайте, для розвідки, якщо поставлене завдання, немає слова "неможливо"... Якщо мета поставлена, то технічні можливості прослуховування є. На кожному кроці ми знаємо, що наших громадян прослуховують як тут, так і за кордоном. Все залежить тільки від того, чи представляє це інтерес для спецслужби, чи не представляє ", - заявив Скіпальський.
Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.