!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Тверезість

СтаттяДепутати знову хочуть підвищити ціни на пиво, горілку, сигарети

Депутати знову хочуть підвищити ціни на пиво, горілку, сигаретиЗ 1 січня 2015 року споживачі будуть змушені платити додатково 2% акцизу при роздрібній купівлі всіх підакцизних товарів - алкогольних і тютюнових виробів, пива та нафтопродуктів
Про це, як повідомляють «Коментарі», йдеться в законопроекті №4335а, поданому урядом. 
«Спочатку ми думали ввести 2% податку на продаж взагалі всіх товарів. В інших країнах є подібні податки - наприклад, у США (на рівні окремих штатів). Але згодом, вирішили поки обмежитися лише підакцизними товарами. Цей податок буде йти в місцеві бюджети. Ми очікуємо в сумі надходження від цього податку на рівні від 2 до 4 млрд грн на рік», - заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус на прес-конференції «Урядовий пакет комплексних змін до податкової системи України в рамках Концепції реформування податкової системи України».
При цьому міністр визнав наявність проблеми з тіньовим сектором ринку підакцизних товарів.
«Тіньовий ринок підакцизних товарів в Україні зараз становить від 20 до 30%. І з ним ми боремося. У розвинених країнах тіньовий ринок алкоголю і тютюну становить до 10%. І наше завдання зараз знизити українські показники нелегальної продукції до цієї цифри», - заявив Ігор Білоус.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяТверезість - норма життя

Тверезість - норма життя   Сьогодні в суспільстві забули значення слова тверезість і лише деякі люди знають, що це . Така ситуація спричинена колосальною пропагандою алкоголю, тютюну та інших наркотиків. Наша молодь починаючи з дванадцяти років, а дехто навіть і раніше , тоне в ріках алкогольних коктейлів та іншої алкогольної отрути. Діти не завжди є в стані тверезості так як батьки постійно їх мотивують до вживання цієї отрути та навіть інколи самі її пропонують. 
   Так що ж таке «тверезість»? Тверезість — це природний, єдино розумний стан особистості, сім'ї, суспільства — повна свобода від запрограмованості на вживання алкоголю, тютюну та інших наркотиків.
   Тобто, це те з чим ми народилися і чого нас позбавили продавці та виробники отрути які зазвичай не є громадянами нашої держави. Адже більшість алкогольних та тютюнових організацій, корпорацій є власністю закордонних компаній. Це свідчить про те, що вони тут лише заробляють кошти на нашому здоров'ї та нашому майбутньому.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяНаука про тверезість - собріологія

Собріологія (від лат. sobrietas — тверезість) — наука про тверезість — природній стан людини, котрий людині дала природа при народженні.

Мета собріології
Вивчення методів виховання і збереження тверезості кожною людиною, сім'єю і суспільством в цілому, а у випадку втрати тверезості — шляхів її відновлення.
Основи собріології розробляли і розробляють І. А. Красноносов (Орел), Г. А. Шичко (Санкт-Петербург), Ф. Г. Углов (Санкт-Петербург), О. М. Маюров (Н. Новгород), В. А. Рязанцев (Миколаїв), Г. Я. Юзефович (Хабаровськ), А. Н. Якушев (Ставрополь), О. О. Зверев (Тюмень), Н. О. Гринченко (Єлець), В. П. Кривоногов (Красноярськ), С. С. Анікін (Красноярськ), Є. Г. Батраков (Абакан), Ф. Н. Петрова (Тюмень), В. Г. Жданов (Новосибірськ), В. В. Корченов (Москва), А. М. Карпов (Казань), М. В. Январський (Іжевськ), К. Г. Башарин (Якутськ), В. А. Бондаренко (Краснодар), В. А. Толкачов (Мінськ), С. І. Троїцька (Санкт-Петербург), Ф. М. Калінчук (Козятин). До видних закордонних собріологів можна віднести Д. Разерфорда (Англія), Х. Колстада (Норвегія), В. Штубера (Швейцарія), Ф. Ліндемана (ФРГ), Я. Моравського (Польща), А. Чекаускаса (Литва) та ін.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяТверезість. Академічний тлумачний словник (1970—1980)

тверезістьТВЕРЕЗІСТЬ, зості, жін.

1. Стан за значенням тверезий 1. Поступово зникав хміль, світлішали очі.. В тоні голосу його вже почувалася тверезість, і Ганна Федорівна слухняно одійшла, сіла на лаві (Анатолій Шиян, Баланда, 1957, 18).

2. Невживання спиртних напоїв. Він і жінка, як видно, попилися на ярмарку.. Видко було, що тверезість не дуже процвітає в Карпатах... (Нечуй-Левицький, II, 1956, 408); Там [у церкві] на казаннях раз у раз Піп про тверезість промовляє (Іван Франко, X, 1954, 291); Там тверезість у повазі, Видно скрізь тверезу спілку. Всі там п'ють самую воду (Володимир Самійленко, I, 1958, 148). 

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяУ США ухвалено жорсткий антитютюновий закон

У США ухвалено жорсткий антитютюновий законПрезидент США Барак Обама підписав новий антитютюновий закон, який значно ускладнить життя виробникам сигарет. Федеральне управління з контролю за продуктами і ліками (УКПЛ) відтепер наділено новими повноваженнями, які дозволять владі жорсткіше контролювати виробництво і розповсюдження тютюнової продукції.

Антитютюновий закон конгрес ухвалив на початку червня, і зараз його затвердив президент. Виступаючи перед Білим домом, Обама сказав, що, незважаючи на зусилля лобістів, прийнято закон, який допоможе "захистити молоде покоління американців від шкідливої звички", передає Бі-Бі-Сі.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяТверезість і культура

ТверезістьНа думку багатьох вчених, що досліджують здоровий спосіб життя, тверезість – це норма, біологічна якість новонародженої дитини, яка, казалося б, не повинна змінюватись протягом всього життя. Прогресивна половина людства завжди вела боротьбу за здоровий спосіб життя. Серед європейських країн більш прогресивними в цьому напрямку виявились: Швеція, Норвегія, Ісландія. В усіх цих країнах тверезе виховання починається з маленьку, і законодавчо підтримуються умови для його розвитку в зрілому віці та старості. 

Наша країна залишається одною з алкоголізованих країн, де в навчальних закладах не передбачені уроки тверезості. Багатьма вченими показано, що в Україні через ЗМІ пропагується наркотична залежність , установки котрого досить швидко засвоюються дітьми та підлітками.

Відомо, що установка сильніше, ніж ціннісний орієнтир, та підштовхує людей до дій і забезпечує схильність, відомий як автоматизм реакції індивідуума на події в навколишньому світі.В сучасному світі досконало відпрацьований механізм моделювання масової поведінки. Використання інформаційних технологій дозволяє вщент руйнувати закоренілі цінності, формувати життєву позицію, нав’язувати стереотипну поведінку, прив’язувати традиції та установки, здебільшого такі, що суперечать внутрішнім інтересам особистості та суспільства. Але це все вигідно окремим соціальним групам та прошаркам.

Слово"тверезість"має 2 значення . 

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяПовернення в дитинство…

ПОВЕРНЕННЯ В ДИТИНСТВО…Гучний сміх, інтерес в очах, мінливість у думках, спонтанні бажання, необдумані рішення ... Все це пережили дітки за 5 днів у дитячому таборі в Яремчі. Всього  лише 5 днів, та вони змiнили свій світогляд. Стали щасливішими і добрішими, більш люблячими і щирими…

Це була казка, створена для незабутніх вражень і емоцій, які можливо, хтось вперше у житті відчував.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

СтаттяЧОМУ ПОТРІБНО ГОВОРИТИ ПРО ТВЕРЕЗІСТЬ?

Пора донести до людского сознания,
Что пиво, курение — есть наркомания!
Что всюду: в продаже, в семье, на работе — Фасованный в дозы легальный наркотик.
(С. Басманов)

Якщо в нашій оселі неприємно пахне, ми не сидітимемо склавши руки і закриваючи ніс: знайдемо джерело смороду і приберемо його.

Настав час усім разом взятися за очищення нашої Батьківщини від алкогольного смороду, що вбиває нас і наші майбутні покоління на генетичному рівні. Давно пора назавжди прибрати його зі свого особистого життя і з повсякденної дійсності в цілому.

Якщо ми цього не зробимо — вже через одне-два покоління виродимося як життєздатна нація, а потім і фізично зникнемо, як і інші народи, знищені цим витонченим механізмом, що зробив непотрібним застосування іншої зброї масового ураження.

Багато українців, ознайомившись з правдивою інформацією про алкоголізацію суспільства, вже обрали для себе тверезий спосіб життя і зайняли активну тверезницьку позицію.

Ряди тверезників постійно поповнюються. І варто сказати, що турбота про особисте здоров’я — далеко не перша причина, яка спонукає поділитися з оточуючими цією інформацією, вступати у дискусії, висміювати «традиції» винопиття, викривати всю безпідставність алкогольних забобонів і переконувати своїх родичів не потурати згубним алкогольним звичаям. Адже від того, наскільки швидко вдасться визволити суспільство з полону алкогольних одурманюючих речовин, залежить життя наших близьких, наших дітей, майбутнє нашої країни.

Тверезість у наш час — це не просто право особистого вибору, це визначення долі нашої нації. Від нас залежить, що ми передамо дітям: навчимо їх чомусь високоморальному, духовному чи залишимо їм у спадок лише звичку періодично одурманюватися і зливати свій мозок до унітазу.

Рейтинг: 
Оцінки відсутні

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.