!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

КнигаРічард Бах - Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон

Річард Бах - Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон
Автор: 
Річард Бах
Рік виходу: 
1 970

«Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон» (англ. Jonathan Livingston Seagull) — повість-притча американського письменника Річарда Баха. Повість розповідає про молодого мартина, який навчився літати, та присвячена самоудосконаленню і самопожертвуванню. Повість була вперше опублікована в 1970 році і швидко стала бестселлером не тільки у США, але й за їх межами. 1973 року повість було екранізовано.

Сюжет

Чайку на ім'я Джонатан Лівінгстон з молодості бентежить безглуздість і вузькість існування чайок , стурбованих лише щоденною боротьбою за прожиток. Охоплений пристрастю до вдосконалення , Джонатан цілком віддається вивченню польоту як мистецтва і способу буття , а не як способу переміщення в просторі для видобутку їжі . У певний момент він виявляється не в змозі миритися з правилами примітивного існування соціуму чайок. Будучи вигнаний зі зграї , Джонатан веде ідилічну життя пустельника і нітрохи не страждає від самотності , цілком віддаючись вдосконаленню майстерності польоту.
Одного разу Джонатан зустрічає двох сяючих чайок , які забирають його в « більш досконалу реальність » - не Небеса , а наступний , кращий світ , досяжний через власне самовдосконалення . Цей світ населений чайками , що присвятили себе мистецтву польоту. Джонатан з подивом дізнається , що його завзятість і всепоглинаюча спрямованість у навчанні дозволили йому пройти шлях еволюційного розвитку , на який у звичайних чайок йдуть тисячі , десятки тисяч життів.
У новому світі Джонатан знайомиться з Чіанг - мудрою чайкою - старійшиною . Чіанг стає наставником Джонатана і вчить його переміщатися зі швидкістю думки в просторі та часі. За словами Чіанг , секрет успіху полягає в глибокому усвідомленні того , що справжнє «я» живе одночасно в будь-якій точці простору в будь-який момент часу і не є в'язнем тіла з обмеженим набором заздалегідь запрограмованих можливостей .
Чіанг йде у наступний , ще більш досконалий світ , а через деякий час Джонатан приймає рішення повернутися на Землю , щоб передати отримані знання таким же чайкам , яким він сам був колись , щоб поділитися пристрастю до польоту і прагненням до досконалості . Джонатан збирає невелику команду з чайок , вигнаних зграєю , і починає навчати їх майстерності польоту. Домігшись вражаючих успіхів , вся команда під проводом Джонатана повертається в зграю. Всупереч старанням чайок - старійшин вони знаходять все більше прихильників і прихильників. Незабаром Джонатан передає свою роль наставника одному зі своїх перших учнів , а сам залишає земний світ , продовжуючи шлях вдосконалення .

Рейтинг: 
Середнє: (9 votes)

Поділитися з друзями та інше

Коментарі

Claytonjef пише:

Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU

27.01.2017 00:34

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.