!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

КінофільмКорпорація ЇЖА / Корпорация ЕДА / Food, Inc.

Корпорація ЇЖА / Корпорация ЕДА / Food, Inc.
Рік виходу: 
2 008
Країна: 
США
Жанр: 
Документальний
Тривалість: 
01:34:00

Невтішний погляд на американську харчову промисловість та контролюючі її корпорації.

Документальний фільм , який досліджує виробництво різних продуктів в США , що розповідає , що майже всі продукти в магазинах Америки продаються споживачам за надмірно завищеними цінами , а самі при цьому екологічно небезпечні і шкідливі для здоров'я людини. Фільм викликав сильну негативну реакцію з боку корпорацій , зайнятих у виробництві продуктів харчування.
Перша частина фільму досліджує промислове виробництво м'яса: курятини , яловичини і свинини. Показується , наскільки це негуманний , неекологічних , але економний процес .
Друга частина фільму досліджує промислове виробництво зерна і овочів ( особливо кукурудзи та сої) . Також показана неекологічність , але економність процесу .
Остання частина фільму розповідає про корпорації , зайнятих промисловим виробництвом продуктів харчування : про закони , що дозволяє їм поставляти споживачеві дешеву , але небезпечну їжу ; про використовувані ними хімікатами і добривами на нафтовій основі (пестициди) ; про просування в маси звички до неправильного і нездорового харчування серед американців.

Переглянути кінофільм онлайн (російський дубляж): 
Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.