!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

КінофільмПід прицілом мозок: Психотронна зброю / Под прицелом мозг: психотронное оружие

Під прицілом мозок: Психотронна зброю / Под прицелом мозг: психотронное оружие
Рік виходу: 
2 013
Країна: 
Росія
Жанр: 
Документальний
Тривалість: 
02:45:34

ПСІ - зброю - реальність третього тисячоліття. Це означає, що війни наступного покоління будуть вестися без застосування солдатів, танків і літаків, і не на землі, на воді і в повітрі, але в просторі свідомості і підсвідомості людини. За допомогою ПСІ - технологій вже зараз реально створювати у людини задані потреби, формувати його пристрасті, смаки і бажання, придушувати волю і руйнувати психіку.
"Мозкова війна " на поразку - реальність, що стала повсякденністю. Методами ведення цієї війни є псіхозондірованіе (дослідження підсвідомості людини) і психокорекція ( спрямований вплив на психіку).

Сьогодні ПСІ - технології активно застосовуються в розвідці, в дипломатичній сфері і в правоохоронних системах різних держав. Реально використовуються генератори низькочастотних коливань і генератори спрямованого електромагнітного випромінювання, які здатні викликати появи "радіозвука" в голові об'єкта.

З їх допомогою можна активізувати центри страху, люті, задоволення або ненависті Звукова регуляція психіки чи словесні навіювання можуть впроваджуватися в закодованою формі в будь-який носій звукової інформації: музику, мова, шум ... Мозок непомітно приймає навіювання і надає коригуючий дію на підсвідомому рівні.
У фільмі розповідається про те, що таке психотронне зброю, про історію секретних проектів з управління та методи контролю свідомістю, про вплив електромагнітного випромінювання на кров людини, про створення біороботів, про аудіокодірованіі людини, про нову зброю - акустичної гарматі, про ультразвук і інфразвуку, про мікрохвильовому випромінюванні, про стільникового зв'язку та вплив її на здоров'я, про супутникове і псітеррорізме і методах переслідування людей. Ви побачите і почуєте свідчення людей, постраждалих від псіоружія.

Переглянути кінофільм онлайн (російський дубляж): 
Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.