!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

КінофільмПравда про море / Правда о море / Sea The Truth

Рік виходу: 
2 011
Країна: 
Голандія
Жанр: 
Документальний, просвітницький
Тривалість: 
01:00:14

Озвучка: здійснена адміністрацією www.MeatTheTruth.ru

Група вКонтакті: http://vk.com/earthlingsfilm_ru

Офіційний англо-голландський сайт: http://www.seathetruth.nl

Сайт «Партії для тварин»: http://www.partyfortheanimals.nl

Про кінофільм

Головна частина розповіді фільму «Правда про море» - це стан наших морів і океанів. Провідні вчені, такі як Даніель Паулі, стверджують, що якщо ми продовжимо виловлювати і їсти рибу як же, як робимо це зараз, то через 40 років моря і океани спорожніють. Промислове рибальство - це сучасний економічний монстр: величезні траулери спустошують морське дно, вбиваючи всіх живих істот із загрозливою швидкістю. Величезна частина улову викидається назад в море через непотрібність, покаліченою чи мертвою.

Під керівництвом голландського члена парламенту Маріанне Тіме два морських біолога Маріанне ван Мірло і Барбара ван Хенна вивчають наукову інформацію про стан нашої найбільшої екосистеми, що покриває дві третини планети. Підводний фотограф Дос Вінкель показав їм красу морського життя і ту величезну загрозу, яку вона піддається. Зйомки для цього документального фільму проводилися в Ньюфаундленді, Бонайре, Північному морі, Азорських островах і деяких місцях Голландії. Поки влада шукає рішення у вигляді «раціонального рибальства», провідні вчені говорять про те, що з кожною з'їденої сьогодні рибою ми наближаємо майбутню екологічну катастрофу. Фільм ясно показує, що, на жаль, такої речі як «раціональне рибальство» не існує.

Переглянути кінофільм онлайн (російський дубляж): 
Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.