!!!Прошу уваги!!!

Якщо Ви знайшли якусь помилку чи маєте пропозицію, то будь ласка надішліть мені листа на електрону адресу: admin@xn--d1a0ab.com. Разом Ми зробимо цей сайт кращим. Дякую за розуміння.

Тверезе Дубно

Тверезе ДубноВітання з НОВИМ РОКОМ

Вітання з НОВИМ РОКОМ
Рейтинг: 
Середнє: (4 votes)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе Дубно«Тарас Бульба» – фестиваль наркоманів?!?

«Тарас Бульба» – фестиваль наркоманів?!?

У кого які думки?.. 

Нещодавно дізналися дуже образливу річ, що деякі перші особи міста вважають «Бульбу» фестивалем наркоманів. Та й не тільки перші особи. На одному дубенському форумі була зачеплена ця тема. Та дехто має настільки упереджене ставлення до фесту, що аж соромно читати. І мало хто задумується, що у наших барах (особливо тих модних, що за містом), можна побачити таке, до чого «Бульба» навіть не дотягує. У Дубні НАБАГАТО більше наркоманів, ніж серед усіх відвідувачів фесту! Себе ж то не видно, а «спихнути» всі неподобства за фестивальні дні на приїжджих – то ми залюбки!

Тож посумувавши над такою несправедливістю, ми вирішили «поприставати» до цьогорічних учасників, щоб дізнатися їхнє ставлення до «нездорового» способу життя. Читайте:

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноКОЖНОМУ ДЕПУТАТУ - ПО ДИТИНІ! У МЕРІЇ ЗАПУСТИЛИ АКЦІЮ

Депутатам запропонували взяти під опіку дітей-сиріт. Таку акцію вирішили започаткувати перед Великоднем - родинним святом. На даний час у Дубні на обліку перебуває 68 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, зауважили в сесійній залі.

Відтак депутатів закликали подарувати дітям справжнє родинне тепло й ласку.

-              

Наближаються Великодні свята - дні, коли всі ми намагаємося творити добро. Сьогодні в нашому місті є діти, які не мають ні батька, ні матері, які знаходяться під опікою бабусі або дідуся, тіток, дядьків, - повідомив секретар ради Павло Верезовський. - Звичайно, держава надає фінансову допомогу, що сягає близько 2 тисяч гривень для кожної дитини. Але всі ми розуміємо, що ті діти, які не мають ні батька, ні матері, вони все одно потребують відчуття турботи, родинного тепла, ласки, а надто в святкові дні, - наголосив посадовець.

Кожен депутат зможе сам вибрати собі дитину, яка потребує турботи.

-              

Фактично, в нашому місті 35 дітей, які потребують піклування. Якраз стільки, скільки є в нас депутатів у міській раді. Кожен депутат вправі обрати собі дитину для опіки, - відмітив Павло Верезовський.

-              

Міський голова Василь Антонюк, нардеп Валентин Королюк вже обрали собі вихованців, - додав секретар ради.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноБез тютюнового диму

Кіріння вбиває

Наприкінці минуло­го року в дію вступив закон, яким заборо­няється куріння у зак­ладах харчування та будь-яких громадсь­ких місцях. Контроль за дотриманням антитютюнового законодавства було покладено на Інспекцію з питань захисту прав споживачів. У ході планових перевірок 6 суб’єктів ресторан­ного бізнесу, які в першому кварталі 2013 року провела Держспоживінспекція в Рівному, було зафіксовано одне порушення. За відсутність табличок із попередженням про шкідливість паління та про заборону паління в приміщенні, наявність попільничок на столах та паління в залі закладу харчування було винесено припис про усунення порушень та накладено штраф у розмірі п'ять тисяч гривень.

Про результати перевірок на дотримання закону про заборону паління начальник Інспекції з пи­тань захисту прав споживачів у Рівненській області Іван Сич розповідав на семінарі «Ефективність контролю за виконанням антитютюнового законодавства», який відбувся нещодавно в Києві. Під час заходу колеги Івана Олексійовича з інших областей України також ділилися своїми до­сягненнями у виявленні та покаранні порушників антитютюнового законодавства. Про результати моніторингу закладів ресторанного господарства у 13-ти областях країни повідомили представники громадських організацій, які вболівають за повітря без тютюнового диму.

Рейтинг: 
Середнє: (1 голоса)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ У м. ДУБНО ТА ДУБЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ 2013 РОКУ

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ У м. ДУБНО ТА ДУБЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ 2013 РОКУ

Чисельність населення міста, за оцінкою, на 1 березня 2013р. становили 38,1 тис. осіб. Упродовж січня-лютого 201Зр. чисельність наявного населення збільшилася на 54 особи, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило - 8,8 особи.

Збільшення чисельності населення міста відбулося за рахунок природного (на 3 особи) та міграційного (на 51 особу) приросту.

Природний рух населення міста у січні-лютому 2013р. характеризувався збільшенням народжуваності та зменшенням смертності порівняно з січнем лютим 2012р.

За січень-лютий 2013 р. кількість народжених в місті була на 11 осіб білішою, ніж за січень-лютий 2012р., рівень народжуваності порівняно з січнем лютим 2012р. зріс з 11,1 немовляти на 1000 наявного населення до 13.

Порівняно з січнем-лютим 2012р. рівень смертності у січні-лютому 2013р. зменшився з 14,6 до 12,5 померлих на 1000 наявного населення.

Серед прибулих у місто 60,7% становили мігранти з інших районів області 35,0% - мігранти з інших регіонів України, 4,3% - з інших країн. Серед вибулих 62,1% виссали до інших районів області, 37,9% - до інших регіонів України.

Чисельність населення району, за оцінкою, на 1 березня 2013р. становила 45,8 тис. осіб. Упродовж січня-лютого 201Зр. чисельність наявного населення зменшилася на 11 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 1,5 особи.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноГУРБИ-АНТОНІВЦІ: ГАРТУВАННЯ МОЛОДИХ

ГУРБИ-АНТОНІВЦІ: ГАРТУВАННЯ МОЛОДИХ

Минулої неділі вже в одинадцяте в квадраті кременецьких лісів між неіснуючим селом Гурби на Рівненщині та селом Антонівці на Тернопільщині стартувала теренова гра «Гурби-Антонівці-2013».

28 КВІТНЯ спортивно-патріотична теренова гра для сміливих та витривалих хлопців і дівчат урочисто відкрилася поблизу музейного комплексу - місця дислокації штабу УПА під Антонівцями. Із Рівного цьогоріч на відкриття прибули голова Рівненської організації Братства ОУН-УПА Василь Кирилюк та помічник консультант народного депутата України Валентина Королюка, із засновників цієї гри - історик Олег Тищенко.

Понад триста учасників гри «Гурби-Антонівці» практично з усіх областей України, вишикувані в дволаву, розбиті на курені та готові «до бою», після Гімну України вислухали гостей. Зокрема, Василь Кирилюк наголосив, що в його вісімнадцять років у цих лісах було в десятки разів більше молоді в повстанських лавах. Тож потрібно зробити все, аби виховувати молодь України в українському, патріотичному дусі. Адже присутня на грі молодь завтрашнє обличчя самої України.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ

21-28 квітня в м.Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксу серед школярів 1999-2000 р.н., який став відбором на чемпіонат Європи. Остаточний відбір на чемпіонат Європи відбудеться у травні в Рівному на турнірі, приуроченому пам'яті О. І. Соколовського.

В м.Чернівцях нашу область представляли п'ять боксерів. Провівши свої поєдинки, спортсмени показали такі результати: Влад Жовтанюк (41,5 кг) -1 місце, Роман Лампека (43 кг) - V місце, Олександр Кісільчук (44,5 кг) - II місце, Роман Смолярчук (46 кг) - III місце, Андрій Огородник (48 кг) - III місце.

Щиро дякуємо ПП В.Богомазу, В.Амирханяну, К.Юркову за підтримку дубенчан на цьому чемпіонаті.

А.СМОЛЯР, керівник.

Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноФутбольний турнір пройшов на найвищому рівні

Минулого тижня у Дубні відбувся дитячий ІІІ Всеукраїнський турнір із футболу пам'яті Володимира Баженкова під егідою Центральної Ради Всеукраїнського фізкуль­турно-спортивного товариства «Спартак». У турнірі взяло участь 8 команд. А завдячуючи тому, що на змагання прибули юні футболісти із литовського міста Тракай, турнір перетворився на міжнародний.

На відкритті були присутні багато по­важних гостей з усієї України та місцеві чиновники. Серед них - головний фахівець Центральної Ради «Спартак» Ігор Поповненко, голова Ради ветеранів ЦР «Спартак» Валентин Цихович, колишній гравець Одеського «Чор­номорця», майстер спорту Володимир Дзюба, а також міський голова Василь Антонюк, голова федерації футболу міста Дубна Андрій Шаламай, депутат міської ради Леонід Дудко. Виступаючі побажали юним футболістам гар­ного настрою та спортивних досягнень.

Рейтинг: 
Середнє: (2 votes)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноЗапрошуемо вас на святкування 9 травня 2013

 ШАНОВНІ ДУБЕНЧАНИ!

Запрошуемо вас 9 травня 2013 року взяти участь в урочистостях з нагоди Дня Перемоги.

У ПРОГРАМ1 СВЯТА:

- 36ip представників підприємств, організацій, установ, громадських opгaнізацй на майдані Незалежності для участі в урочистостях — 09.45 -10.00;

- урочистий мітинг на майдані Незалежності — 10.00- 10.30;

- святкова хода представників підприємств, установ, організацій, громадських організацій (по вулицях Свободи, Д.Галицького, Забрама) — 10.30 -10.45;

Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

Тверезе ДубноStreet Workout Dubno 2012

Рейтинг: 
Середнє: (3 votes)

Поділитися з друзями та інше

Сторінки

Дружні сайти

«Твереза Україна»     

«Твереза Україна» - публічна сторінка вконтакті

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»

«ТВЕРЕЗЕ ДУБНО»- спільнота вконтакті

«Волинська Єпархія»

«Соціальна реклама»

Украънський автономний спротив

 

 

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.